Категории

Кавова література

Показ: Список / Сітка
Показати:
Сортувати по:
Книга
Книга “Espresso Made in Italy” являє собою єдине видання під редакцією Enrico Maltoni - описує еволюцію еспресокавомашин в Італії з початку ХХ століття до 1962 року. Більше 200 зображень,технічні матеріали та факти. Кава еспресо, самий популярний в світі приклад "італійського способу життя". Історію розвитку еспресокавомашин можна простежити на сторінках книги "Espresso Made in Italy 1901 - 1962" ( Enrico Maltoni, 160 сторінках, розміром 21 x 28 см. ) Після успіху видання,тисячі екземплярів ..
     
     
Книга
Автор книги "FAEMA ESPRESSO 1945-2010", відомий італійський колекціонер і реставратор кавомашин Enrico Maltoni. Вперше книга про історію Faema - і названа "Faema Espresso 1945-2010" - була представлена на відкритті Host виставка в Мілані. Книга розповідає про історію компанії Faema починаючи з 1945 року. Книга дає вичерпну інформацію про технологічні інновації, про засновника компанії Faema, Carlo Ernesto Valente, і історію всіх подій, які змінили італійське суспільство і його звички в ті роки. ..
     
     
Книга
Автор цієї книги Володимир Демченко живе та працює в м. Одеса. Займатися ремонтом та сервісним обслуговуванням кавового обладнання почав з 1998 року. Освіта військового інженера-кораблебудівельника та практичний досвід дозволили йому глибоко вивчити принципи роботи кавового обладнання та технології приготування кави. Проходив навчання у італійських фахівців La Cimbali & Faema та San Marco, має відповідні сертифікати. В основному працював з такими кавовими брендами, як Danesi, Segafredo Zanett..
На основі 1 відгуків.
     
     
Компанія ВІНАТ © 1993 — 2020